• Mostra & Aksesorë

  Në çdo porosi

 • Support i dedikuar

  Këshilla & sugjerime

 • Evente

  Farmaceutike, dermo-kozmetike

 • Giveaway

  Produkte & Shërbime

Porosit Online

24/7

Larmi Produktesh

Zgjidh mes 1000 produkte

Transport kudo!

Brenda 24-48 orë.

Siguri & Efikasitet.

Ndihuni te sigurte!

Nga Blogu ynë

Si të parandaloni duke forcuar sistemin imunitar?

Imuniteti është një sistem mbrojtës që mbron trupin e njeriut nga agresioni i patogjenëve dhe agjentëve infektivë. Këto patogjenë të huaj përbëhen kryesisht nga baktere, kërpudha, protozoar,

Aftet e gojës: parandalimi dhe trajtimi i tyre.

Aftet e gojës janë ulçera sipërfaqësore të mukozës orale, mjaft të dhimbshme që ndodhin herë pas here dhe ndodhen shumicën e kohës në qiellzë, gjuhë, mishrat e dhëmbëve, fyt apo edhe brenda

Virusi i ri koronal Covid-19, dhe sëmundjet kardiovaskulare.

Dritan Poçi – Kardiolog/arytmolog, docent. Virusi i fundit i influencës/gripit bën pjesë në grupin e Coronavirus 2 dhe shpesh në shumë individë shkakton të ashtuquajturin Sindromi Akut i

foto web 4

Shëndeti ynë 360°

Relaksohu me muzikë

Medito çdo ditë

Rregjistrohuni për ofertat tona!

Dërgesa brenda 24-48 orësh.

Top
Open chat
Powered by