• MOSTRA & AKSESORË

  Në çdo porosi

 • SUPPORT I DEDIKUAR

  Këshilla & sugjerime

 • EVENTE

  Farmaceutike, dermo-kozmetike

 • GIVEAWAY

  Produkte & Shërbime

Më Të Shiturat

Moisturizing Pet Conditioner

1,200L 1,800L
(0s)

Porosit Online

24/7

Larmi Produktesh

Zgjidh mes 1000 produkte

TRANSPORT KUDO!

Brenda 24-48 orë.

SIGURI & EFIKASITET

Ndihuni te sigurte!

BLOG

Si të parandaloni duke forcuar sistemin imunitar?

Imuniteti është një sistem mbrojtës që mbron trupin e njeriut nga

 • 23 September 2020
 • 0

Aftet e gojës: parandalimi dhe trajtimi i tyre.

Aftet e gojës janë ulçera sipërfaqësore të mukozës orale, mjaft

 • 14 October 2020
 • 0

Virusi i ri koronal Covid-19, dhe sëmundjet kardiovaskulare.

Dritan Poçi – Kardiolog/arytmolog, docent. Virusi i fundit i influencës/gripit

 • 21 May 2020
 • 0
View All

Broshurë

Sigurohuni qe nuk humbisni asnje oferte nga Parafarmacia.al

Deshmi

Ilir LLanaj

Menaxher

Parafarmacia, nje website ku gjej cdo gje.Sherbim i mire dhe dorezim i shpejt.

Arlis Stojku

Agjen Imobiliar

Faleminderit qe ekzistoni.Website shume i mire dhe gjithe perfshires!

Enea Spahiu

Ekonomist

Me ne fund mund te porosis online dhe te me dorezohet produkti brenda dites!

View All
Open chat
Powered by