Parafarmacia.al, farmacia juaj online, ju mirëpret në kategorinë e Kozmetikës.
Kozmetika: departament i dedikuar për shitjen e produkteve dermo-kozmetike për një përkujdesje maksimale për trupin tuaj.
• Këtu ne ju ofrojmë të gjitha llojet e kremrat për fytyrën tuaj, me një veprim hidratues/ushqyes, anti-age, anti-rrudhë për çdo tip lëkure.
• Për trupin tuaj, ne ofrojmë një gamë të tërë produktesh për të luftuar armikun tonë të gjatë, celulitin. Pastaj ju mund të gjeni xhel dushi, krem/qumësht trupi apo dhe vajrat për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën dhe për ta mbajtur atë vazhdimisht të butë.
• Dhe për flokët? Mos u shqetësoni, ne kemi të gjitha llojet e trajtimeve: kundër zbokthit, rënies së flokut, për flok të thatë, të yndyrshëm …. Ju ofrojmë bojra dhe aksesorë te ndryshëm që ju vijnë në ndihmë për të patur jo vetëm një flok të bukur por mbi të gjitha të shëndetshëm.
• Eshtë e mundur të zgjidhni nga një larmi produktesh make-up për sytë, fytyrën dhe buzët dhe me çmime vërtet të përballueshme.
• Ne kemi zgjedhur për ju produktet më të mira të bukurive të markave më të mira dhe i ofrojmë ato për ju me çmime shumë konkurruese. Të gjitha produktet e ofruara bazohen në përbërës natyralë.
I nderuar Klient!
Ne po punojme ende në platformën tonë për ta pajisur me të gjitha produktet e mundshme që ofron tregu ynë. Kështu që nëse nuk e gjeni produktin i cili ju intereson na shkruani dhe ne ju përgjigjemi menjëherë.
Në të gjitha produktet aplikojmë zbritje sipas markave dhe produkteve të ndryshme. Për çdo porosi ne ju konfirmojmë edhe zbritjen që aplikohet në këtë moment edhe nëse ajo nuk shfaqet ne web.

Kozmetikë

1 2 171 172
Open chat
Powered by