2 in 1 Cleansing Gel

0 Orders
#
In stock
1,100L

Description

2 in 1 Cleansing Gel

200ml

Formula pa lot, pastron duke mbrojtur lëkurën dhe flokët delikate të foshnjës tuaj.

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by