2 in 1 Correcting Eye Cream

0 Orders
#Now 009
In stock
2,990L

Description

2 in 1 Correcting Eye Cream

Krem per sy te lodhur, me rrathe te zinj dhe vija te lehta me efekt tonifikues dhe zbardhues.

Pershkrimi:

Vitamina K dhe Ekstrakti i manave redukton rrathët e zinj, ndërsa 1% Sepilift® DPHP tonifikon dhe zbut pamjen e vijave të lehta.

Përdorimi:

Aplikoni kremin e syve para përdorimit të kremit hidratues.

Aplikojeni tek kockat e vetullave, mes vetullave dhe poshtë syve.

Për rezultate optimale përdoreni në mëngjes dhe në darkë.

Paketimi: 30 ml

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “2 in 1 Correcting Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by