24h Moisturizing Body Lotion

0 Orders
#
In stock
2,600L

Description

24h Moisturizing Body Lotion

200ml

– Përmban 95.7% Përbërës me Origjinë Natyrore

– Vegan

Përdorimi: Aplikoni në mëngjes dhe/ose mbrëmje në të gjithë trupin.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by