3 en 1 Hydrating Micellar Water

0 Orders
#
In stock
2,200L

Description

3 en 1 Hydrating Micellar Water

200ml

Uji Micellar Hydrating 3-në-1 NUXE Very Rose është një pastrues i butë por efektiv që respekton ekuilibrin natyror të lëkurës. Duke hequr papastërtitë dhe përbërjen, ky ujë hidratues micellar gjithashtu hidraton dhe rehaton lëkurën. Falë formulës së saj unike që përmban Ujë Trëndafili me Lule dhe Kompleksi Skin-Respect, është ideale për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë pasi, së bashku me vetitë pastruese dhe ngushëlluese, këto elementë me origjinë botanike gjithashtu mund të mbajnë ujë dhe ta mbajnë lëkurën të hidratuar. Përveç kësaj, ajo gjithashtu mund të forcojë barrierën e lëkurës duke e mbrojtur atë nga burimet mjedisore të acarimit.

Në thelb, ky ujë hidratues micellar ka aftësinë për të pastruar thellësisht lëkurën tuaj duke e hidratuar dhe mbrojtur duke e lënë atë të freskët, të butë dhe të rehatuar. Për më tepër, me një aromë delikate, të freskët dhe delikate të trëndafilit, ajo rrit shqisat tuaja dhe ju ofron një përvojë të këndshme shqisore.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by