3 en 1 Soothing Micellar Water

0 Orders
#
In stock
2,200L

Description

3 en 1 Soothing Micellar Water

200ml

Uji Micellar Qetësues NUXE Very Rose 3 në 1 u formulua posaçërisht për të pastruar butësisht, por në mënyrë efektive lëkurën. Duke qenë një hap i rëndësishëm në rutinën tonë të përditshme të kujdesit të lëkurës, është e rëndësishme të përdorni një pastrues që respekton ekuilibrin natyror të lëkurës. Me një formulë unike që i përshtatet të gjitha llojeve të lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme, ky ujë qetësues micellar jo vetëm që mund të largojë papastërtitë dhe make-up-in, por edhe të qetësojë dhe ngushëllojë lëkurën. Ai përmban një kombinim të elementeve me origjinë botanike siç është Uji i Luleve me Trëndafila dhe Kompleksi Skin-Respect. Këta përbërës, përveç pastrimit të përsosur të lëkurës, gjithashtu mund të forcojnë barrierën e lëkurës, ndërkohë që qetësojnë dhe ngushëllojnë.

Me aftësinë për të pastruar thellë, duke qenë qetësues dhe ngushëllues, ky ujë micellar mbron lëkurën tuaj dhe e lë atë të freskët dhe të qetësuar. Dhe, për shkak të një arome delikate, të freskët dhe delikate të trëndafilit, ajo gjithashtu rrit shqisat tuaja dhe ju ofron një përvojë të këndshme shqisore.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by