360˚ Liftox Eye Cream

0 Orders
#Ch Bretton 022
In stock
3,390L

Description

360˚ Liftox Eye Cream

Advanced Care – Eye Renewal and wrinkle reducer – 15ml

Një formulë e fuqishme dhe unike

Gjalpi i kakaos: lehtëson dhe hidraton lëkurën e thatë.
Vaji i farës së rrushit: përmban virtyte rigjeneruese dhe ristrukturuese në lëkurë.
Vaji i arganit: hidraton lëkurën dhe ndihmon në rinovimin e qelizave
Alantoina: ndihmon në rigjenerimin e indeve
Peptidi simili-helm i gjarprit: zvogëlon kontraktimet e muskujve me efektin e tij të relaksues të muskujve.
Aloe vera: kontribuon në rinovimin e qelizave dhe elasticitet më të mirë të lëkurës.

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në konturin e syve pas serumit Liftox.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “360˚ Liftox Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by