48h Moisture Mattifying Fluid

0 Orders
#
In stock
4,200L

Description

48h Moisture Mattifying Fluid

50ml

NUXE Crème Fraîche de Beauté 48h Moisture Mattifying Fluid është një krem hidratues me një përqendrim të lartë të acidit hialuronik nga origjina natyrore dhe allantoin për të hidratuar dhe mbrojtur thellësisht lëkurën. I formuluar me një ekstrakt të teknologjisë së lartë të algave, ky krem ka veti kundër ndotjes që sigurojnë që lëkura të mbrohet nga rreziqet urbane. Lëkura hidratohet menjëherë dhe është e freskët dhe qëndron kështu gjatë gjithë ditës falë hidratimit 48h të dhënë nga kjo formulë. I përshtatshëm për lëkurat e kombinuara.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by