48h Moisturising Cream

0 Orders
#
In stock
4,200L
Clear selection

Description

48h Moisturising Cream

50ml

Ky krem hidratues me qumësht bimor dhe ekstrakt algash siguron hidratim 48-orësh **, zbut dhe mbron lëkurën nga ndotja. Lëkura duket e freskët, e butë dhe e plotë gjatë gjithë ditës.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Kodi

,

Open chat
Powered by