5-HTP 100 mg Vegan Capsules

0 Orders
#Now 001
In stock
2,200L

Description

5-HTP 100 mg Vegan Capsules

Suport per neurotransmetuesit. Per humor pozitiv.

Pershkrimi:

5-HTP është metaboliti mes aminoacidit L-triptofan dhe serotoninës i nxjerrë nga farat e një bime afrikane (Griffonia simplicifolia)

Përdorimi:

1 kapsulë në ditë, mundësisht me stomakun bosh para se të flini në darkë.

Paketimi: 60 kapsula.

Përmbajtja:

5-HTP (hidroksitriptofan) (nga ekstrakti i farave të Griffonia simplicifolia)Sasia për dozim:

Sasia per dozim: 100 mg *

Përbërës të tjerë: Miell orizi dhe hipromelozë (kapsulë celuloze)

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “5-HTP 100 mg Vegan Capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by