Set Arushi Trudi

0 Orders
#Trud 001
In stock
5,190L

Description

Set Arushi Trudi

Seti permban: Shamo trupi, kolonje dhe nje arush per argetimin e femijes tuaj.

Shampo trupi me qumesht, mjalt dhe portokall. Sasia 250 ml.

Kolonje me permbajtje mjalti dhe lulesh. Sasia 100 ml.

Produkte ultra delikate te markes Trudi jane te pasur me vlera ushqyese per lekuren e femijes tuaj.

Me ambalazhim plastik eshte krejtesisht me perberes natyrale per te minimizuar rrezikun e acarimit te lekures se femijes apo alergjine e mundshme.

Keto produkte jane te pershtatshme per higjenen e perditshme te femijes tuaj nga vete delikatesa dhe embelsia e lendeve te para qe permban. Per femije nga te porsalindurit e siper.

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

,

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Arushi Trudi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by