Trudi Gel Balsamik me Mentol

0 Orders
#Trudi 003
In stock
790L

Description

Xhel balsamik me arome.

Permban ekstrakte natyrore dhe vajra esenciale.

I pershtatshem per nje masazh delikat.

Mban te lira rruget e frymemarrjes dhe lehteson gjumin gjate nates.

Mund te perdoret per femijet mbi 3 muajsh.

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Gel Balsamik me Mentol”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by