Nivea Sun Deep Training Oil 200ml

0 Orders
#Nivea 020
In stock
790L

Description

Vaj per nxirje Nivea.

Per nje lekure te shendetshme dhe te hidratuar.

Ju ofron nje nxirje te shpejte dhe pa e demtuar lekuren.

Formule ushqyese me vaj Jojoba e cila siguron nje lageshti optimale per lekuren duke mos lejuar qe ajo te thahet.

Sasia 200ml

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Sun Deep Training Oil 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by