A-Derma Dermalibour Cream Reparatrice

0 Orders
#A-Derma 005
In stock
1,200L

Description

I formuluar posaçërisht për lëkura të irrituara. I përshtatshëm për të gjithë familjen (foshnja, fëmijë dhe të rritur). Në sajë të kombinimit të përbërësve të tij, kompleksit Bakër-Zink dhe ekstrakteve të tërshërës RHEALBA, ndihmon në trajtimin e infeksioneve bakteriale, në qetësimin e irritimeve, në pastrimin dhe rigjenerimin e lëkurës. Zbut lëkurën dhe krijon një shtresë mbrojtëse. Për fytyrën dhe trupin, për irritime të lokalizuara, për zonën e pelenave etj. Pa parfum. Pa konservues.

Brand

A-Derma

A-Derma Një pionier në dermo-kozmetikën vegjetale, Laboratorët Dermatologjik A-DERMA kanë kultivuar për mbi 30 vjet artin e kujdesit për lëkurën e brishtë me mirësi, falë një përbërësi unik aktiv, l'Avoine Rhealba®. Një histori e bërë në Francë! E gjitha filloi në vitet 1970 me Z. Pierre Fabre, farmacisti i Castres, i apasionuar pas botanikës, i cili I bazoi kërkimet e tij e tij tek tërshëra, një bimë e përdorur për më shumë se tre mijëvjeçarë për qëllime medicinale. Ky është fillimi i një kërkimi të gjatë i cili vazhdon edhe sot në jug-perëndim të Francës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “A-Derma Dermalibour Cream Reparatrice”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Open chat
Powered by