A-Derma Epitheliale A.H Duo Creme Ultra-Reparatrice

0 Orders
#A-Derma 008
In stock
1,640L

Description

Trajtim dermatologjik që minimizon shenjat dhe riparon lëkurën e dëmtuar.

I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin, për fëmijë dhe të rritur. Ka veprim të dyfishtë në sajë të përbërësit aktiv të patentuar Cicahyalumide:

  • Përshpejton riparimin e lëkurës
  • Ndihmon në reduktimin e shenjave në lëkurë.

Teksturë e padukshme që hidraton lëkurën. Hipoalergjik. Pa aromë. Pa paraben.

Brand

A-Derma

A-Derma Një pionier në dermo-kozmetikën vegjetale, Laboratorët Dermatologjik A-DERMA kanë kultivuar për mbi 30 vjet artin e kujdesit për lëkurën e brishtë me mirësi, falë një përbërësi unik aktiv, l'Avoine Rhealba®. Një histori e bërë në Francë! E gjitha filloi në vitet 1970 me Z. Pierre Fabre, farmacisti i Castres, i apasionuar pas botanikës, i cili I bazoi kërkimet e tij e tij tek tërshëra, një bimë e përdorur për më shumë se tre mijëvjeçarë për qëllime medicinale. Ky është fillimi i një kërkimi të gjatë i cili vazhdon edhe sot në jug-perëndim të Francës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “A-Derma Epitheliale A.H Duo Creme Ultra-Reparatrice”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by