A-Derma EXOMEGA Gel Lavant Emollient 2 en 1

0 Orders
#A-Derma 010
In stock
2,160L

Description

Xhel larës i formuluar për foshnja dhe fëmijë, për trajtimin e e lëkurës me tendencë atopike. Pastron lëkurën  dhe flokët dhe i lë ata të butë. Zbut, hidraton dhe mbron lëkurën duke i dhënë asaj një ndjesi komforti. Formulim me pH fiziologjik dhe aromë delikate. Nuk djeg sytë. Hipoalergjik. Pa sapun. Pa paraben. Pa fenoksietanol.

Brand

A-Derma

A-Derma Një pionier në dermo-kozmetikën vegjetale, Laboratorët Dermatologjik A-DERMA kanë kultivuar për mbi 30 vjet artin e kujdesit për lëkurën e brishtë me mirësi, falë një përbërësi unik aktiv, l'Avoine Rhealba®. Një histori e bërë në Francë! E gjitha filloi në vitet 1970 me Z. Pierre Fabre, farmacisti i Castres, i apasionuar pas botanikës, i cili I bazoi kërkimet e tij e tij tek tërshëra, një bimë e përdorur për më shumë se tre mijëvjeçarë për qëllime medicinale. Ky është fillimi i një kërkimi të gjatë i cili vazhdon edhe sot në jug-perëndim të Francës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “A-Derma EXOMEGA Gel Lavant Emollient 2 en 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by