A-Derma Exomega Huile Nettoyante Emolliente

0 Orders
#A-Derma 012
In stock
1,440L

Description

Formulim i përshtatshëm për lëkurë me tendencë atopike e të thatë, për një përkujdesje sa më delikate. Vaj, i cili shkumon dhe pastron lehtësisht lëkurën, e zbut dhe pakëson tharjen e saj.

Formulë me ekstrakte të tërshërës RHEALBA, glicerinë dhe kompleksin unik Filaxerin, të pasur me acide yndyrore Omega-6.

I përshtatshëm për të gjithë familjen (foshnja, fëmijë dhe të rritur). Pa sapun. Pa parabene.

Brand

A-Derma

A-Derma Një pionier në dermo-kozmetikën vegjetale, Laboratorët Dermatologjik A-DERMA kanë kultivuar për mbi 30 vjet artin e kujdesit për lëkurën e brishtë me mirësi, falë një përbërësi unik aktiv, l'Avoine Rhealba®. Një histori e bërë në Francë! E gjitha filloi në vitet 1970 me Z. Pierre Fabre, farmacisti i Castres, i apasionuar pas botanikës, i cili I bazoi kërkimet e tij e tij tek tërshëra, një bimë e përdorur për më shumë se tre mijëvjeçarë për qëllime medicinale. Ky është fillimi i një kërkimi të gjatë i cili vazhdon edhe sot në jug-perëndim të Francës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “A-Derma Exomega Huile Nettoyante Emolliente”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Open chat
Powered by