A-Oxitive Jour Aqua Creme Lissante

0 Orders
#
In stock
5,000L

Description

A-Oxitive Jour Aqua Creme Lissante

30ml

-Krem dite me efekt antioksidant
-Drejtësi, shkëlqim
-I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
Avene A-Oxitive Jour Aqua-creme Lissante është një krem hidratues i fytyrës gjatë ditës i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës delikate pa energji, turbullira, rrudha të papërpunuara, linja dhe cilësi të pabarabartë.

Hidraton, zbut dhe siguron një barrierë mbrojtëse kundër ndotjes. Kompleksi i Mbrojtjes Antioksidante me Pro-Vitamina C dhe E mbron nga stresi oksidativ ditor dhe efektet e dëmshme të ndotjes. Pro-vitaminat që përmban në formën e prekursorëve janë garancia e një lëshimi gradual të vitaminave, një efekt rigjenerimi dhe një mbrojtje anti-oksiduese gjatë gjithë ditës. Përmban perla që i japin shkëlqim lëkurës dhe nxjerrin në pah shkëlqimin e saj natyral.

Ofron hidratim 24-orësh, reduktim të lodhjes dhe qetësues falë Ujit Termal Avène, një substancë qetësuese dhe qetësuese.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by