AC Matyfing Care

0 Orders
#
In stock
2,200L

Description

AC Matyfing Care

40ml+

AC MATTIFYING CARE është zhvilluar posaçërisht për lëkurën e kombinuar me vaj të adoleshentëve dhe të rriturve. Ky xhel-krem i freskët për 10 orë thith yndyrën, shtrëngon poret, hidraton dhe mbron lëkurën nga agresionet e përditshme të jashtme. Lëkura është e shëndetshme, e pastruar dhe shkëlqyese. Aplikoni në mëngjes dhe/ose mbrëmje në fytyrë dhe qafë. Testuar nën kontroll dermatologjik.
Testuar nën kontroll dermatologjik. Pa parabene. Pa vaj.

Përdorimi:
Aplikoni në mëngjes dhe/ose mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by