Ac-Norm Cream – Type 1

0 Orders
#Frezyderm 009
In stock
3,180L

Description

Ac-Norm Cream

Medilike Effect – Type 1 mild acne

Krem i veçantë për akne të mesme

Nuk predispozojne per akne

Pa paraben  

Krem i specializuar qe mund te perdoret si nje alternative e trajtimit mjekesor te akneve e lehta .Kremi permban nje kombinim inovativ i ekstrakteve bimore qe perserit rezultatet e trajtimit mjekesor klasik pa asnje nga efektet anesore te tyre .

Rregullon prodhimin e vajit dhe ka veprim anti inflamator, anti microbial dhe anti oksidant per te lemuar lekuren me probleme .Perbersit aktiv gjithashtu parandalojne formimin e njollave, papulave ose enjtjeve .Mund te perdoren gjate ose pas trajtimit mjekesor te akneve .

I testuar dermatologjikisht.

I përshtatshëm për:
  • Per akne te pa agravuara
Përdorimi: Aplikojeni 1-3 here ne dite, ne fytyre te paster dhe te thate.
Përbërësit aktiv:
Bakuchiol | Potassium Azeloyl Diglycinate | Vitamin C |ekstrakt sherebele : Veprim anti akne

 

 

Brand

Frezyderm

FREZYDERM S.A. u themelua në 1986 nga Z. Anastasios Anastasiou.  FREZYDERM është një partner i ngushtë për shumë specialistë mjekësorë, si pediatër, gjinekologë, dermatologë, dhe në të njëjtën kohë rrit vazhdimisht partneritetin me farmacitë. Përveç se në tregun grek, produktet FREZYDERM janë qenë të suksesshme në shumë tregje ndërkombëtare, midis të cilave renditet edhe tregu ynë.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Lëkurë e yndyrshme

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ac-Norm Cream – Type 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by