AC Peeling Mask

0 Orders
#
In stock
1,950L

Description

AC Peeling Mask

50ml

Maskë eksfoluese e krijuar posaçërisht për lëkurën e yndyrshme, të prirur ndaj akneve me veprim rregullues të dhjamit falë glukonatit të zinkut dhe kaolinës që përmban. Kombinimi i ΑΗΑ- ΒΗΑ dhe kokrrave të perlitit që pastrojnë pastron thellë poret e lëkurës dhe zvogëlon dukshëm papërsosmëritë, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by