AC Purifying Cleansing Gel

0 Orders
#
In stock
1,600L

Description

AC Purifying Cleansing Gel

200ml

GEL PASTRIMI AC është zhvilluar posaçërisht për lëkurën me vaj dhe të ndjeshme. Baza pastruese pa sapun pastron dhe pastron butësisht pa tharë lëkurën, duke eleminuar papastërtitë dhe dhjamin e tepërt. Lëkura është e pastër dhe e freskët.
Testuar nën kontroll dermatologjik dhe optalmologjik. Pa sapun. Pa parabene.

Përdorimi:
Aplikojeni në shkumë të lagur të fytyrës dhe qafës, pastaj shpëlajeni. Vazhdoni me aplikimin e AC Active Care ose AC Compensating Moisturizing Cream.

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

I përshtatshëm për

Formulimi

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by