Acai Lemonade Slender Sticks

0 Orders
#Now 003
In stock
1,240L

Description

Acai Lemonade Slender Sticks

Bustina per limonade me shije Acai. 100% natyrale.

Pershkrimi:

– Vetëm 15 kalori për bustinë

– E pasur me vitamina antioksidante A, C, E

– 50% ose më shumë nga 8 vitamina ditore

– Me 10 super fruta

– Pa shije artificiale

– Pa konservante

– Pa sheqer

Përdorimi:

Hidhni një bustinë në një shishe me ujë dhe pijeni si limonadë.

 

Paketimi: 12 Bustina

 

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Acai Lemonade Slender Sticks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by