Acerola Powder

0 Orders
#Now 004
In stock
2,100L

Description

Acerola Powder

Lufton radikalet e lira.

4:1 Ekstrakt pluhur.

Burim natyral i vitamines C plus acid ascorbik.

Pershkrimi:

Acerola është një frut ekzotik i ngjashëm me qërshitë, i cili gjendet në zonat tropikale të Amerikës dhe Karaibeve.

Përvec përmbajtjes së saj me vitaminë C, Acerola përmban gjithashtu antocianina, të cilat luftojnë radikalet e lira.

Ky produkt ka shije shumë të mirë dhe është në raport 4:1.

Pershkrimi:

7-Keto-DHEA është një metabolit i Dehidroepiandrosteronit.

7-Keto-DHEA përfshihet në shumë procese dhe funksione biologjike, ndër to dhe prodhimi i nxehtësisë se trupit (termogjeneza).

DHEA, 7-Keto-DHEA dhe vlerat metabolitike reduktohen me moshën. Sipas studimeve 7-Keto (R) është një përbërës unik i cili ndihmon trupin në ruajtjen e një peshe ideale, në bashkëpunim me aktivitet fizik dhe dietë të ekuilibruar.

Përdorimi:

1 luge caji cdo ditë të përzier me ujë ose pijen tuaj të preferuar.

Paketimi:170 g

Përmbajtja:

Kalori                                                                       15

Totali i karbohidrate                                              3 g

Vitaminë C (nga acerola dhe acid ascorbik) 160 mg

Kompleks pluhur acerola 4:1                             3.2 g

Përbërës të tjerë: Maltodextrin (Miser JO-GMO)

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Acerola Powder”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by