Acteen Purifying Cleansing Gel

0 Orders
#Bionike 007
In stock
1,350L

Description

Acteen Purifying Cleansing Gel

Xhel lares me efekt skrabi, per lekura te yndyrshme dhe me akne. Redukton yndyren dhe parandalon krijimin e pikave te zeza.

Permban:

Grimca Celulose + dyll jojoba: Largojne qelizat e vdekura nga lekura dhe reduktojne sebumin.

Agjent antibakterial:

Rregullon perhapjen bakteriale dhe eshte vecanerisht aktiv ne bakteret Gram + (P. Acnes).

Kompleksi i acideve oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton hiperseborrene, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Vaj esencial nenexhiku dhe dellinje:

Veti antiseptike, antiinflamatore dhe sigurojne nje ndjesi freskie pas aplikimit.

Perdorimi:

Aplikojeni produktin ne lekure te lagur, duke shmangur zonen e syve. Masazhojeni butesisht dhe me pas shperlajeni me uje te ngrohte. Gjithashtu eshte i pershtatshem per tu perdorur edhe ne trup ne zonat ku ka prodhim te tepert te yndyres.

Paketimi: 200ml

 

Brand

Bionike

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Acteen Purifying Cleansing Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by