Active Block SPF 25

0 Orders
#Frezyderm 006
In stock
2,950L

Description

Active Block SPF 25

Anti Ageing Photoprotective Cream

50 ml

Krem dite kundër plakjes, me mbrojtje kundër diellit dhe perbëres hidratues.

Rrit qelizat e lekures me 17%

Pa paraben

Ky krem i specializuar kunder plakjes siguron hidratim qe zgjat ne kohe dhe mbrojtje nga dielli. Formula e permirsuar permban filtra UVA dhe UVB, Acid hialuronik dhe agjente kunder plakjes, duke siguruar mbrojtje te plote kunder shenjave te para te plakjes. Kremi parandalon formimin e rrudhave te reja, zbeh vijat e imeta dhe i rikthen lekures shendetin. Ipasur, jo vajor, lehtesisht i absorbueshem .

I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

I përshtatshëm për:
  • Vijat e holla
  • Rrudhat e para
  • Çdo tip lekure nga mosha 25-45
Përdorimi:

Aplikojeni çdo dite ne lekure te paster dhe te thate, ne fytyre dhe qafe.

Përbërësit aktiv:
Ekstrakte orizi dhe peptide: kunder plakjes, vepron kunder rrudhave
Tripeptide-1 |Acid hialuronik  |  filtra UVA-UVB: mbrojne nga foto plakja, hidratojne

Brand

Frezyderm

FREZYDERM S.A. u themelua në 1986 nga Z. Anastasios Anastasiou.  FREZYDERM është një partner i ngushtë për shumë specialistë mjekësorë, si pediatër, gjinekologë, dermatologë, dhe në të njëjtën kohë rrit vazhdimisht partneritetin me farmacitë. Përveç se në tregun grek, produktet FREZYDERM janë qenë të suksesshme në shumë tregje ndërkombëtare, midis të cilave renditet edhe tregu ynë.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

, ,

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Active Block SPF 25”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by