Active Detox Booster Eclat

0 Orders
#Onagrine 003
In stock
4,300L

Description

Active Detox Booster Eclat

15 ml

Ky përforcues është një kurë energjike për lëkurën: rigjallëron, rikthen shkëlqimin dhe freskinë.Nektari i trajtimit përfundimtar, Activ Detox Booster lëshon kuintesencën e bimëve të saj të çmuara (Evening Primrose, Pambuk, Chia, Sea Buckthorn, Xhenxhefil) në nivelet më të thella të epidermës për të ri-energjizuar dhe ringjallur lëkurën, për të zgjuar shkëlqimin e saj dhe për të rivendosur freskinë dhe bukurinë e saj të plotë. Activ Detox Booster, një përvojë unike shqisore.

  1. Antioksidues.
  2. Kundër-lodhjes.
  3. Kundër- rrudhave.

Udhëzime për përdorim:
Ngrohni tre pika në pëllëmbët e duarve, pastaj aplikojini ato në fytyrë, qafë dhe qafë me goditje të lehta masazhi. Përdoreni vetë ose përzieni me kremin tuaj.

Lista e ingredientëve:

GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, SQUALANE, OLIVE OIL DECYL ESTERS, PARFUM (FRAGRANCE), SALVIA HISPANICA SEED OIL, HIPPOPHAE RHAMNOIDES (SEABUCKTHORN) FRUIT OIL, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, ALEURITES MOLUCCANA SEED OIL, SQUALENE, MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL, SALICYLIC ACID, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) HYBRID OIL, TOCOPHEROL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, LITHOSPERMUM ERYTHRORHIZON ROOT EXTRACT, ZINGIBER OFFICINALE (GINGER) ROOT EXTRACT, BHT, ASCORBYL PALMITATE.

Brand

Onagrine

ONAGRINE: 30 VITET E BUKURISE DHE MADHESHTISE NATYRALE. Produktet e Onagrine kanë lindur nga krijimtaria dhe depërtimi i disa shtigjeve që gjetën frymëzimin e tyre në natyrë dhe ende përpiqen të rrisin bukurinë e grave. Edhe sot, produktet ONAGRINE mbeten fryt i frymëzimit të grave, botanistëve dhe dermatologëve që kontrollojnë natyrën çdo ditë në kërkim të përbërësve të çmuar dhe unikë dhe aromave delikate, për t'ju ofruar një kujdes të jashtëzakonshëm natyral të lëkurës.

Additional information

Sasia

15 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Active Detox Booster Eclat”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by