Active Detox Vitamin Serum

0 Orders
#Onagrine 005
In stock
5,300L

Description

Active Detox Vitamin Serum

30 ml

Një shpërthim i vërtetë i vitaminave, ky serum ndihmon lëkurën të luftojë agresorët e përditshëm dhe rikthen shkëlqimin dhe freskinë e saj. Ky serum i depërton thellë në lëkurën tuaj me një sasi të vërtetë vitaminash për ta çliruar atë nga toksinat, për ta mbrojtur atë nga shkatërrimet e ndotjes, për të parandaluar shfaqjen e linjave të rrudhave, dhe për të rivendosur shkëlqimin e lëkurës dhe freskinë e plotë. Formula e saj e fuqishme, ultra e përqendruar në ekstrakte botanike të mbushura me vitamina (Acerola Brazilian e pasur me Vitaminë C, Vitaminë E, Mikro-alga të kuqe nga Oqeani Indian), siguron përfitime të menjëhershme të detoksimit, anti-lodhjes dhe anti-oksidimit. Re-energjizuar nga brenda, lëkura shkëlqen me bukuri dhe gjallëri.

  1. Kunder-papastërtive
  2. Kundër-lodhjes.
  3. Kundër-rrudhave.

Përbërësit aktivë:

Vitaminat C & E,
Lule e Pjeshkës,
Grejpfrut rozë,
Mikroalga e kuqe,
Primrose e mbrëmjes,
Acerola.

Udhëzime për përdorim:
Vendoseni në mëngjes dhe natën në fytyrë dhe qafë para kremit tuaj.

Lista e ingredientëve:

AQUA (WATER), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT., PROPANEDIOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LECITHIN, CHLORPHENESIN, MALTODEXTRIN, PRUNUS PERSICA (PEACH) FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, MALPIGHIA GLABRA (ACEROLA) FRUIT JUICE, SODIUM PHYTATE, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) EXTRACT, ALCOHOL, PHENETHYL ALCOHOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SODIUM CARRAGEENAN, CITRONELLOL, JANIA RUBENS EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID.

Brand

Onagrine

ONAGRINE: 30 VITET E BUKURISE DHE MADHESHTISE NATYRALE. Produktet e Onagrine kanë lindur nga krijimtaria dhe depërtimi i disa shtigjeve që gjetën frymëzimin e tyre në natyrë dhe ende përpiqen të rrisin bukurinë e grave. Edhe sot, produktet ONAGRINE mbeten fryt i frymëzimit të grave, botanistëve dhe dermatologëve që kontrollojnë natyrën çdo ditë në kërkim të përbërësve të çmuar dhe unikë dhe aromave delikate, për t'ju ofruar një kujdes të jashtëzakonshëm natyral të lëkurës.

Additional information

Sasia

30 ml

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Active Detox Vitamin Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by