Active-Energy FRAGRANCE FREE 50ml-PHIL

0 Orders
#Isis Pharma 046
In stock
4,134L

Description

Rekomandohet për personat që jetojnë në zonat urbane, zonat me ndotje dhe stres metropolitan. Energjia aktive është e dizenjuar duke përdorur vlerat natyrale të likopeneve për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimet të shkaktuara nga papastërtitë. Formulimi Tri-kompleks me Acid Hyaluronik ndihmon në rivendosjen  e elasticitetit dhe hidratimin e lëkurës, ndërsa Acidi Lipoik dhe Koenzima Q10 veprojnë si antioksidantë për të ofruar lëkurë rrezatuese, të shndritshme dhe të hidratuar.

Aloe vera e përfshirë në formulim ndihmon lëkurën të parandalojë irritimet falë vetive anti-inflamatore.

EFEKTET:

Mbrojtje hidratuese dhe antioksiduese me veprim kundër papastërtive. Siguron qeliza energjike me mbrojtje kundër papastërtive dhe përmirëson rikthimin e qelizave duke përforcuar tonin e lëkurës. Vendosje, rifreskim dhe rivitalizim i make-up, ndërsa lufton lëkurën e thatë.

PËRDORIMI:

1. Mbushni pajisjen SKIN UP®  CLASSIC me të paktën 1 ml të produktit.

2. Sprucojeni direkt në lëkurë nën ose mbi make-up

Rekomandohen të paktën 4 aplikime ne ditë për përfitime kundër plakjes (Pajisja fiket vetë automatikisht pas 15 sekondave,e barabartë me një aplikim.

REKOMANDOHET PËRDORIM I PËRDITSHËM PËR TË PASUR REZULTAT ME EFEKT AFATGJATË.

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Active-Energy FRAGRANCE FREE 50ml-PHIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by