AD Ultra-Rich Cream Gel

0 Orders
#
In stock
2,400L

Description

AD Ultra-Rich Cream Gel

500ml

Topicrem Atopic Skin AD Ultra-Rich Cleansing Gel 500ml pastron, zbut dhe mbron fytyrën dhe trupin nga lëkurat e ndjeshme shumë të thata dhe atopike.
• Ideal për të gjithë familjen (foshnjat, fëmijët, të rriturit), ky xhel pastrimi me bazë pastruese të butë është gjithashtu sipërfaqësor. Ai përmban një kompleks të përbërësve aktivë lehtësues dhe anti-irritues, si vaji i lirit, biolipidit dhe allantoinës, i cili lejon mbrojtjen e barrierës lëkurore, zvogëlimin e kruajtjes dhe acarimeve.
• Pa aromë, sapun, paraben, hipoallergjik. Testuar nën kontroll dermatologjik, pediatrik dhe oftalmik në lëkurë atopike.

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by