Advances Gamma E Complex Softgels

0 Orders
#Now 005
In stock
3,200L

Description

Advances Gamma E Complex Softgels

Suplement me vitamine E me spekter te gjere qe perfshin te gjithe gama tokoferolet dhe tokotrienolet.

Pershkrimi:

Suplement me vitaminë E me spektër të gjerë që përfshin të gjithë gama tokoferolet dhe tokotrienolet.

Gamma-tokoferolet janë forma më e pasur me vitaminë E e cila është vecanerisht e rëndesishme falë aftësise unike për teë detoksifikuar dhe eleminuar speciet reaktive te nitrogjenit, një formë shkatërruese e radikaleve të lira.

Grupi i vitaminave E, tokoferole dhe tokotrienole janë të mirënjohura për mirëmbajtjen e shëndetit kardiovaskular dhe sistemit imunitar.

Përdorimi:

2 kapsula në ditë të shoqëruara me ushqim.

 

Paketimi: 60 kapsula.

Përmbajtja:

Kalori                                                                 10

Kalori nga yndyra                                           10

Totali i yndyrnave                                          1g

Vitaminë E (si d-alfa tokoferol)                 450 IU

Totali i tokoferoleve                                      600 mg

Gama tokoferole                                            200 mg

Tokotrienole mikse (Tokomin®)                 10 mg

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Advances Gamma E Complex Softgels”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by