After Sun Body Gel

0 Orders
#
In stock
3,490L

Description

After Sun Body Gel

200ml

Kompleksi ADN i Sigurt, Acidi Hialuronik, Aloe Vera, Allantoin dhe Panthenol i japin produktit veti hidratuese, rigjeneruese dhe qetësuese që e lënë lëkurën e trupit të freskët dhe të relaksuar. Jo ngjitëse, absorbohet shpejt me një aromë delikate.

Derivatet e grurit pa pagesë.
Ngjyrosje falas.
Klinikisht dhe dermatolog falas.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by