After Sun Gel Face Mask

0 Orders
#
In stock
3,500L

Description

After Sun Gel Face Mask

70ml

Gelshtë një xhel trasparent, jashtëzakonisht i freskët, shumë i këndshëm për tu aplikuar pas ekspozimit në diell. Kompleksi ADN i sigurt, Acidi Hialuronik, Aloe Vera, Allantoin dhe Panthenol i japin produktit veti hidratuese, rigjeneruese dhe qetësuese që e lënë lëkurën e fytyrës të freskët dhe të relaksuar. Jo ngjitëse me një aromë delikate.

Derivatet e grurit pa pagesë
Jo komedogjene.
Testuar klinikisht dhe dermatolog.
Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium*.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by