After Sun Hair & Body Shampoo

0 Orders
#
In stock
1,900L

Description

After Sun Hair & Body Shampoo

200ml

Shampo për flokë dhe trup pas diellit siguron pastrim të butë për ta lënë lëkurën tuaj të butë dhe flokët tuaj të lehtë dhe me shkëlqim.
Filtra UV, kripë, klor dhe rërë zhduket nën shkumën e saj kremoze, me aromë të këndshme, me nota të Portokallisë së ëmbël, Tiare dhe Vaniljes. Një ndjenjë e mirë pushimi me çdo aplikim.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by