After Sun Lotion Body

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

After Sun Lotion Body

200ml

Formula e saj novatore, me kompleksin ADN-Safe dhe një kompleks qetësues dhe riparues, ruan bukurinë e lëkurës, parandalon plakjen e saj dhe hidraton, zbut dhe rigjeneron indet e dëmtuara nga fotot.
Lëkura rifiton rehati dhe mirëqenie dhe nxirja qëndron e barabartë dhe e ndritshme më gjatë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Gruri pa derivate
Klinikisht dhe i testuar nga dermatologu
Nikel, Kobalt, Chrome, Palladium dhe Mercury* të testuar

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by