After Sun Lotion

0 Orders
#
In stock
1,700L

Description

After Sun Lotion

125ml

Pas një shëtitje në diell, lëkura e Foshnjës është njësoj si ne: është e etur! Locioni ynë pas diellit hidraton menjëherë, zbut dhe freskon lëkurën. Aplikojeni këtë locion pas banjës së Foshnjës, në fytyrë ose trup. E lë lëkurën të butë, elastike dhe të rehatshme.

Formuluar me ekstrakt avokado, vaj jojoba dhe gjalpë cupuaçu me veti ushqyese për lëkurën.

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by