Age Fighter Eye Serum

0 Orders
#La Cure Beaute 009
In stock
5,990L

Description

Age Fighter Eye Serum – 15 ml

Hidratim kundër-plakjes 360°

92% e përbërësve janë natyral.

Me një kombinim vërtet energjik, Age Fighter Eye Serum ndihmon për të luftuar kundër linjave të dehidrimit përreth konturit të syve. Ky serum përmban acidin hialuronik për të luftuar shenjat e plakjes dhe hidraton lëkurën. Lëkura do të duket më e re dhe konturi i syve do të jetë më i ngritur.

Çfarë e bën Age Fighter Eye Serum të veçantë?

Formula e saj përmban acidin hialuronik: një përbërës aktiv i fuqishëm që ka veti të jashtëzakonshme hidratuese dhe anti-plakje.

Uji nga Salies-de-Béarn: i pasur me 26 elementë kimik, uji nga Salies-de-Béarn ka një përmbajtje minerale më të lartë se Deti i Vdekur. Ai forcon dhe qetëson pengesën natyrore mbrojtëse të lëkurës, duke lënë një ndjesi të mirëqenies dhe freskisë.

Acidi Hyaluronik: me një veprim të jashtëzakonshëm hidratues, acidi hialuronik lejon që niveli i hidratimit të lëkurës të ribalancohet. Ai vepron si një sfungjer që mund të thithë deri në 1000 herë peshën e vet në ujë. Lëkura juaj do të ketë një pamje më të re, më të butë dhe do të duket e rigjeneruar.

Përbërësit:

AQUA (WATER) – GLYCERYN – METHYLPROPANEDIOL – GLYCERYL POLYACRYLATE – BUTYLENE GLYCOL – CHONDRUS CRISPUS POWDER – DISODIUM EDTA – CHLORPHENESIN – SODIUM HYDROXIDE – SODIUM HYALURONATE – ADENOSINE CARBOMER – SODIUM LACTATE – PROPYLENE GLYCOL – POLYSORBATE 20 – SODIUM DEHYDROACETATE – CITRIC ACID – PALMITOYL TRIPEPTIDE-1 – PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7.

0% Sulfat, Parabene, Fenoksetanol, Vajra minerale, Laurat natriumi, & pa asnjë përbërës me origjinë nga kafshët.

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose natën në konturin e syve. Masazhoni derisa të depërtojë në lëkurë. Të vazhdojë trajtimi me Anti-Stress Eye Care.

Skema e rekomanduar nga La Cure Beaute:

  1. Age Fighter Eye Serum
  2. Anti-Stress Eye Gel
  3. Royal Jelly Nectar Face Cream (në mëngjes); Night Infusion Cream (në mbrëmje).

 

 

Brand

La Cure Beaute

Additional information

Formulimi

Veprimi

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Age Fighter Eye Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by