AGE+ PRIORITY Eau Micellaire

1 Orders
#Ch Breton 001
In stock
3,490L

Description

AGE+ PRIORITY Eau Micellaire, ujë micelar që përdoret për të hequr make-up.

  • Për të gjithë tipet e lëkurës
  • Për të gjitha moshat
  • Pa paraben & alkol.

Mënyra e përdorimit: Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje me nje pambuk dhe pastrohet e gjithë fytyra.

Nuk ka nevojë për shplarje.

Përbërësit:

Aqua (Water) • Solanum Lycopersicum Fruit Water (Distillate) • Propylene Glycol •Caprylyl/Capryl Glucoside • Sodium PCA •Tropolone • Citric Acid • Potassium Sorbate •Sodium Benzoate • Imidazolidinyl Urea •Caprylyl Glycol • 1,2-Hexanediol •Parfum (Fragrance) • Alpha-Isomethyl Iono

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AGE+ PRIORITY Eau Micellaire”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by