All In One Milk

0 Orders
#
In stock
2,660L

Description

All In One Milk

Xhel pastrues delikat pastrues, ideal për lëkurën e kombinuar dhe me vaj. Prodhuar me një cilësi të freskët, pa shkumë, pastron thellë dhe lehtë.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by