Almond Oil 473ml

0 Orders
#Now 008
In stock
1,800L

Description

Almond Oil 473ml

Vaj bajame 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)

Pershkrimi:

Vaji i Bajames së ëmbël është ideal për të ushqyer dhe rigjeneruar çdo lloj lëkure.

Ky vaj përthithet lehtësisht dhe nuk bllokon poret, në këtë mënyrë promovon lëkurë të pastër, të butë dhe të shëndetshme.

Përdorimi:

Ngrohni disa pika mes duarve dhe masazhoni zonën e dëshiruar.

Për fytyrën, pas pastrimit, masazhoni 3-5 pika nga vaji në lëkurë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonës rreth syve.

Përbërësit: Vaj nga Bajamja e ëmbël (Prunus Armeniaca)

Paketimi: 473 ml

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Almond Oil 473ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by