BioCell Collagen Hydrolyzed Type II Vegan Capsules

0 Orders
#Now 023
In stock
5,600L

Description

BioCell Collagen Hydrolyzed Type II Vegan Capsules

Formule e pasur me kolagjen te hidrolizuar, ac. hialuronik dhe kondroitine e cila promovon funksionin e artikulacioneve dhe mireqenien e lekures.

Pershkrimi:

Për mirëqenien e lëkurës dhe artikulacioneve BioCell Collagen® promovon funksionin e artikulacioneve, lëvizjen komode, struktura kockore të forta dhe gjithashtu ruan nivelin normal të lagështisë së lëkurës, vecanërisht asaj drejt plakjes.

Ky kompleks i patentuar, i para-tretur nga kërcet e pulës, ka kolagjen natyral të hidrolizuar dhe elementë të tjerë të nevojshëm për shëndetin e indeve lidhore dhe strukturave kockore, duke përfshirë kondroitinën dhe acidin hialuronik.

Përdorimi:

2 kapsula në ditë.

Paketimi: 120 kapsula.

Përmbajtja:

BioCell Collagen® (Ekstrakt nga kërci i mishit të pulës)      1 g

* Kolagjen i Hidrolizuar Tipi II                                               570 mg

* Sulfat Kondroitine                                                                  190 mg *

Acid Hialuronik                                                                             95 mg

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BioCell Collagen Hydrolyzed Type II Vegan Capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by