Alpha Lipoic Acid 100 mg Vegan Capsules

0 Orders
#Now 006
In stock
2,550L

Description

Alpha Lipoic Acid 100 mg Vegan Capsules

Lufton radikalet e lira.

Ndihmon ne prodhimin e glutationit.

Me vitamina C dhe E.

Pershkrimi:

Acidi alfa lipoik prodhohet në trupin e njeriut në masë shumë të vogël, por gjithashtu gjendet në burime ushqimore.

ALA është përbërës unik sepse ndihmon trupin të luftojë radikalet e lira dhe mund të funksionojë si në ujë dhe yndyrë.

ALA mund të riciklojë dhe të zgjasë veprimin e vitaminave antioksidante si C dhe E.

Përdorimi:

1 kapsulë, 1 ose 2 herë në ditë.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja:

Vitamina C (si acid askorbik)                    250 mg

Vitamina E (si d-alfa tokoferil sucinate)   20 mg

Acidi alfa lipoik                                            100 mg

Perberes te tjere:

Miell orizi, hipromeloze (kapsule celuloze), stearat magnezi (origjine bimore) dhe dioksid silikoni.

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alpha Lipoic Acid 100 mg Vegan Capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by