Ashwagandha 450 mg Vegan Capsules

0 Orders
#Now 013
In stock
2,350L

Description

Ashwagandha 450 mg Vegan Capsules

Ashwagandha eshte nje bime adaptogjene e perdorur kryesisht ne mjekesine herbale indiane e cila lufton radikalet e lira dhe nxit sistemin imunitar.

Pershkrimi:

Ashwagandha (Withania somnifera) është një bimë e cila përdoret kryesisht në mjekësinë herbale indiane (Ayurveda)

. Kjo bimë përdoret si tonik herbal dhe si adaptogjen që ndihmon organizmin të përshtatet dhe të përballojë stresin e përkohshëm. Gjithashtu, studimet tregojnë që Ashwagandha ndihmon në mirëmbajtjen e një sistemi imunitar të shëndetshëm.

Përdorimi:

1 kapsulë,2 deri në 3 herë në ditë.

Paketimi: 60 kapsula.

Përmbajtja:

Ekstrakt Ashwagandha (Withania somnifera)

(Rrënjë) (min. 2.5% withanolide në total – 11 mg) 450 mg

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ashwagandha 450 mg Vegan Capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by