Anti-Aging FICO E ROSA 50ml-PHIL

0 Orders
#Isis Pharma 043
In stock
4,134L

Description

PHIL PHARMA, me formulën hidratuese të lëkurës kundër moshës në mënyrë efektive kundërshton radikalet e lira dhe ofron  një pamje rrezatuese që në përdorimin e parë.

Formulimi Tro-Kompleks me Acidin Hyaluronik ndihmon të ruajë elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës, ndërsa acidi Lipoik dhe Koenzima Q10 veprojnë si antioksidantë për një lëkurë rrezatuese, të hidratuar dhe të ndritshme.

Përfshirja e Aloe vera në formulim ndihmon lëkurën të kundërshtojë irritimet falë vetive anti-inflamatore.

EFEKTET:

Veprim hidratues dhe antioksidues. Ruan elasticitetin dhe qëndrueshmërinë, duke dhënë si rezultat tërheqje të menjëhershme dhe shkëlqim. Vendos, rifreskon dhe revitalizon make-up, ndërsa lufton lëkurën e thatë.

ZONAT E TRAJTIMIT: Fytyrë, Qafë dhe Duar

PËRDORIMI:

1. Mbushni pajisjen SKIN UP®  CLASSIC me të paktën 1 ml të produktit.

2. Sprucojeni direkt në lëkurë nën ose mbi make-up

Rekomandohen të paktën 4 aplikime në ditë për përfitime kundër plakjes (Pajisja fiket vetë automatikisht pas 15 sekondave, barabartë me një aplikim).

REKOMANDOHET PËRDORIM I PËRDITSHËM PËR TË PASUR REZULTAT ME EFEKT AFATGJATË.

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anti-Aging FICO E ROSA 50ml-PHIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by