Anti Dark Spot And Anti-Aging Hand Cream

0 Orders
#
In stock
3,400L

Description

Anti Dark Spot And Anti-Aging Hand Cream

75ml

Kremi i duarve Nuxe Nuxuriance Anti-Dark Spot dhe Anti-Aging është një krem luksoz dhe i shijshëm i duarve kundër moshës i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe veçanërisht për një lëkurë të pjekur. Me Saffron dhe Bougainvillea Bi-Floral Cells®, zbut dhe riparon në thellësi, zvogëlon njollat e errëta dhe parandalon zhvillimin e njollave të reja. Duart do të duken shumë më rinore dhe do të bëhen përsëri të buta. Duart tona janë kartat tona të jashtme të biznesit, por edhe ato që përdorim më shumë, kështu që ato janë shumë të ekspozuara, kështu që është shumë e rëndësishme të kujdesemi dhe të ushqejmë duart e dikujt dhe t’u kushtojmë atyre vëmendje dhe kujdes të dashur.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by