Anti Dark Spot Cream SPF 20

0 Orders
#
In stock
4,700L

Description

Anti Dark Spot Cream SPF 20

30ml

Krem kundër njollave të errëta
Korrigjon dhe kufizon njollat e errëta, aktivizon shkëlqimin
Me trëndafil prej porcelani, krokusi të bardhë dhe vitaminë C
Lëkurë të thatë
SPF20

Kremi kundër njollave të errëta të Nuxe me mbrojtje nga dielli SPF20 parandalon dhe zvogëlon dukshëm të gjitha llojet e njollave të errëta.
Ai ndriçon menjëherë ngjyrën, duke ju lënë me lëkurë rrezatuese, të barabartë dhe sublime.

 

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by