Anti Dark Spot Fluid SPF 20

0 Orders
#
In stock
4,700L

Description

Anti Dark Spot Fluid SPF 20

30ml

Ky fluid me veprim kundër njollave redukton dukshëm përmasat
dhe intensitetin e ngjyrës së të gjitha tipeve të njollave cilado qoftë
origjina e tyre (dielli, mosha, shtatëzënia, shenja të lëna nga aknet,
cikatricet etj), parandalon shfaqjen e njollave të reja falë SPF 20,
hidraton falë glukozës dhe xylitolit të nxjerra nga gruri dhe lëvorja e fortë e drurëve si dhe aktivizon menjëherë shkëlqimin e lëkurës.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by