Anti Hair Loss Shampo

0 Orders
#
In stock
2,160L

Description

Anti Hair Loss Shampo

200ml

Shampo për Trajtimin e Humbjes së Flokëve është formuluar posaçërisht nga R & D e Froika për të ushqyer dhe mbrojtur flokët duke hequr në mënyrë efektive dhjamin dhe papastërtitë. Synimet në mbrojtjen dhe ruajtjen e funksionit të rregullt të folikulit të përfshirë ekskluzivisht në rritjen e flokëve të rinj dhe në ankorimin e flokëve ekzistues. Kombinimi i përbërësve aktivë si peptidi bioaktiv, molekulat energjike dhe ushqyese, vitaminat, flavonoidet dhe bllokuesit DHT, siguron veprim sinergjik me shumë qëllime kundër rënies së flokëve dhe promovon shëndetin e kokës. Sshtë SLES & SLS, pa Paraben që nuk shkakton thatësi ose acarim si dhe shqetëson pH natyral dhe shtresën mbrojtëse hidrolipidike të flokëve. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe si shtesë gjatë përgatitjes ose gjatë trajtimit të humbjes së flokëve.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by